Tower Reformer

Pilates-apparatuur van premium kwaliteit.

Tower Reformer Modellen en Prijzen

Norden Core Tower Reformer

Norden Core Tower Reformer

Box, jump board en vaste carriage inbegrepen
€2.099,00
In winkelwagen €1.999,00
incl. belastingen en invoerrechten
Norden Solid Series Tower Reformer

Norden Solid Series Tower Reformer

Box, jump board en vaste carriage inbegrepen
€2.399,00
In winkelwagen €2.299,00
incl. belastingen en invoerrechten
Norden Core Tower Reformer - Bruin Leer

Norden Core Tower Reformer - Bruin Leer

Box, jump board en vaste carriage inbegrepen
€2.099,00
In winkelwagen €1.999,00
incl. belastingen en invoerrechten
Norden Core Tower Reformer - Crème Leer

Norden Core Tower Reformer - Crème Leer

Box, jump board en vaste carriage inbegrepen
€2.099,00
In winkelwagen €1.999,00
incl. belastingen en invoerrechten
Norden Core Tower Reformer - Wit Leer

Norden Core Tower Reformer - Wit Leer

Box, jump board en vaste carriage inbegrepen
€2.099,00
In winkelwagen €1.999,00
incl. belastingen en invoerrechten
Norden Core Witte Tower Reformer - Bruin Leer

Norden Core Witte Tower Reformer - Bruin Leer

Box, jump board en vaste carriage inbegrepen
€2.199,00
In winkelwagen €2.099,00
incl. belastingen en invoerrechten
Norden Core Witte Tower Reformer - Crème Leer

Norden Core Witte Tower Reformer - Crème Leer

Box, jump board en vaste carriage inbegrepen
€2.199,00
In winkelwagen €2.099,00
incl. belastingen en invoerrechten
Norden Core Witte Tower Reformer - Zwart Leer

Norden Core Witte Tower Reformer - Zwart Leer

Box, jump board en vaste carriage inbegrepen
€2.199,00
In winkelwagen €2.099,00
incl. belastingen en invoerrechten
Norden Core Witte Tower Reformer - Wit Leer

Norden Core Witte Tower Reformer - Wit Leer

Box, jump board en vaste carriage inbegrepen
€2.199,00
In winkelwagen €2.099,00
incl. belastingen en invoerrechten
Norden Core Zwart Tower Reformer - Zwart Leer

Norden Core Zwart Tower Reformer - Zwart Leer

Box, jump board en vaste carriage inbegrepen
€2.199,00
In winkelwagen €2.099,00
incl. belastingen en invoerrechten
Norden Core Zwarte Tower Reformer - Wit Leer

Norden Core Zwarte Tower Reformer - Wit Leer

Box, jump board en vaste carriage inbegrepen
€2.199,00
In winkelwagen €2.099,00
incl. belastingen en invoerrechten
Norden Core Zwart Tower Reformer - Bruin Leer

Norden Core Zwart Tower Reformer - Bruin Leer

Box, jump board en vaste carriage inbegrepen
€2.199,00
In winkelwagen €2.099,00
incl. belastingen en invoerrechten

Wat is een Tower Reformer?

De Tower Reformer is een geavanceerd Pilates-apparaat dat Reformer- en Tower-oefeningen combineert in één compact toestel. Dankzij de verticale torenconstructie kunt u zowel klassieke Reformer-oefeningen als verticale Tower-oefeningen uitvoeren.

De Tower Reformer biedt een breed scala aan oefeningen, ook op beperkte ruimte. Hij is ideaal voor gebruikers van elk niveau, van professionele Pilates-studio's tot thuisgebruik.

De Norden Tower Reformer is een duurzaam apparaat van professionele kwaliteit, met een constructie van 304 roestvrij verchroomd staal en een frame vervaardigd uit eersteklas massief beukenhout.

Kernkenmerken

  • Verticale torenconstructie
  • Verensysteem met 5 niveaus
  • Constructie van 304 roestvrij verchroomd staal
  • Frame van massief beukenhout
  • Antibacteriële lederen bekleding

Voordelen van de Tower Reformer

Combinatie van Reformer en Tower

De Tower Reformer combineert Reformer- en Tower-oefeningen in één compact toestel, wat maximale oefeningsvariatie mogelijk maakt op beperkte ruimte.

Compact Ontwerp

Dankzij de verticale torenconstructie bespaart u ruimte. Een ideale oplossing voor kleine studio's en thuisgebruik.

Uitgebreide Oefenmogelijkheden

Dankzij de verticale toren biedt het toestel een breed bewegingsbereik voor flexibiliteits-, kracht- en balansoefeningen. Ideaal voor geavanceerde Pilates-bewegingen.

Professionele Kwaliteit

Met een constructie van 304 roestvrij verchroomd staal en een frame van massief beukenhout is dit een duurzaam apparaat dat bestand is tegen intensief gebruik.

Flexibiliteit en Krachtontwikkeling

De verticale torenconstructie vormt een uitstekend platform voor rugflexibiliteit, schoudermobiliteit en core-versterkende oefeningen.

Uitstekende Prijs-Kwaliteit

Hoewel voordeliger dan de Cadillac, biedt dit apparaat uitgebreide oefenmogelijkheden. Een uitstekende investering voor apparatuur van professionele kwaliteit.

Toepassingen van de Tower Reformer

Professionele Pilates-studio's

De Tower Reformer wordt in Pilates-studio's gebruikt voor zowel groeps- als privélessen. Dankzij het compacte ontwerp bespaart u studioruimte en biedt u klanten een breed scala aan trainingsmogelijkheden.

Thuisgebruik

Ideaal voor wie thuis een Pilates-ervaring van professionele kwaliteit wil. Het compacte ontwerp past goed in een thuisomgeving en de verticale torenconstructie biedt uitgebreide oefenmogelijkheden.

Sportschools en Wellnesscentra

Wordt gebruikt in moderne sportschools en wellnesscentra om een premium Pilates-ervaring te bieden. Dankzij de duurzame constructie geschikt voor intensief gebruik.

Fysiotherapie en Revalidatie

De Tower Reformer wordt in fysiotherapieklinieken gebruikt voor gecontroleerde en veilige revalidatie-oefeningen. Dankzij de verticale torenconstructie effectief bij revalidatie van rug en gewrichten.

Gedetailleerde Technische Specificaties

Elk detail van de Norden Tower Reformer is geoptimaliseerd voor professioneel gebruik.

Constructie en Materiaal

  • Constructie van 304 roestvrij verchroomd staal
  • Frame van eersteklas massief beukenhout
  • Corrosiebestendige roestvrijstalen bevestigingsonderdelen
  • Speciaal geproduceerd voor intensief gebruik

Veer- en Weerstandssysteem

  • Verensysteem met 5 niveaus (van beginner tot gevorderd)
  • Gearbar met 3 standen voor verschillende weerstandsniveaus
  • Verstelbaar stopsysteem (3 standen)
  • Veren van professionele kwaliteit (lange levensduur)

Veiligheid en Stabiliteit

  • Veilig bevestigingssysteem voor de toren
  • Wagen met 8 wielen voor maximale stabiliteit
  • Stevige en veilige torenconstructie
  • Antibacteriële lederen bekleding (hygiënisch gebruik)

Tower-eigenschappen

  • Verticale torenconstructie voor flexibiliteitsoefeningen
  • Verstelbare hoogte en hoek
  • Footbar-systeem met 4 hoeken
  • Combinatie van Reformer en Tower

Gebruiksscenario's en Voorbeelden

Verschillende gebruiksscenario's en praktijkvoorbeelden van de Tower Reformer

1

Flexibiliteit en Mobiliteit Verbeteren

Dankzij de verticale torenconstructie kunnen uitstekende oefeningen worden uitgevoerd voor rugflexibiliteit, schoudermobiliteit en heupopening. Met de Tower Reformer verlopen flexibiliteitsoefeningen veiliger en gecontroleerder.

"Dankzij de Tower is mijn schouderflexibiliteit sterk verbeterd en zijn mijn dagelijkse pijnklachten afgenomen." - Klantbeoordeling

2

Geavanceerde Core-versterking

Met de Tower Reformer kunt u Reformer- en Tower-oefeningen combineren om uw coremusculatuur effectiever te versterken. Dankzij de verticale toren kan core-training uit verschillende hoeken worden uitgevoerd.

"Door de combinatie van Reformer en Tower is mijn coreкracht enorm toegenomen." - Pilates-instructeur

3

Houdingsverbetering

Dankzij de verticale torenconstructie kunnen oefeningen voor rugbelijning en houdingsverbetering veilig worden uitgevoerd. Bijzonder geschikt voor mensen die veel achter een bureau zitten.

"Na 3 maanden Tower-programma is mijn houdingsprobleem verbeterd." - Klantbeoordeling

4

Geavanceerde Pilates

Voor gevorderde Pilates-instructeurs en ervaren gebruikers kunnen met de Tower Reformer complexe bewegingscombinaties worden uitgevoerd. Door Reformer- en Tower-oefeningen te combineren, kunt u uitdagendere trainingen samenstellen.

"Met de Tower Reformer kan ik in mijn studio veel uitgebreidere lessen geven." - Pilates-instructeur

Onderhouds- en Gebruikstips

Belangrijke tips voor jarenlang probleemloos gebruik van uw Tower Reformer

Regelmatige Reiniging

Maak de antibacteriële lederen bekleding wekelijks schoon met een vochtige doek. Reinig de stalen constructie en torenconstructie eens per maand met een reinigingsmiddel voor roestvrij staal. Stof het beukenhouten frame af met een droge doek; gebruik geen water.

Controle van Veren en Toren

Controleer de veren regelmatig. Vervang ze bij slijtage of vervorming. Controleer periodiek de torenbevestigingen en draai ze indien nodig aan. Bij professioneel gebruik dienen de veren elke 6-12 maanden gecontroleerd te worden.

Juiste Gebruikstechnieken

Volg bij eerste gebruik altijd een training bij een professionele instructeur. Voer veiligheidscontroles uit bij gebruik van het torensysteem. Overschrijd de gewichtslimieten niet en voer oefeningen met de juiste techniek uit. Laat het apparaat, ook bij regelmatig gebruik, jaarlijks professioneel controleren.

Opslag en Transport

Stel de Tower Reformer niet bloot aan direct zonlicht. Houd het apparaat uit vochtige omgevingen. Bescherm de torenconstructie extra goed tijdens transport. Zet alle onderdelen vast en maak gebruik van een professionele transportdienst. Bedek het apparaat met een hoes bij langdurige niet-gebruik.

Veelgestelde Vragen

De Tower Reformer is een geavanceerd pilatestoestel dat reformer- en toweroefeningen combineert in één compact apparaat. Dankzij de verticale torenconstructie kunt u zowel klassieke reformeroefeningen als verticale toweroefeningen uitvoeren. Het is ideaal voor gebruikers van elk niveau, van professionele pilatesstudio's tot thuisgebruik.
De Tower Reformer is bij uitstek geschikt voor professionele pilatesstudio's, mensen die professionele kwaliteit voor thuisgebruik willen, gebruikers die flexibiliteit en kracht willen ontwikkelen, en iedereen die geavanceerde pilatesoefeningen wil doen. Dankzij de verticale torenconstructie biedt het geavanceerde trainingsmogelijkheden.
De Norden Tower Reformer heeft een constructie van 304 roestvrij chroomstaal, een massief beuken frame, een 5-traps verensysteem, een onderstel met 8 wielen, een Footbar met 4 hoekstanden, een stopper met 3 standen, een Gearbar met 3 modi en antibacteriële lederen bekleding. De verticale torenconstructie biedt een breed scala aan oefeningen.
De Norden Tower Reformer wordt door een professioneel montageteam geïnstalleerd. Het wordt geleverd met een gedetailleerde installatiehandleiding en video-instructies. Het is belangrijk dat de torenconstructie correct wordt gemonteerd. Na de eerste installatie is geen verdere montage nodig en is het toestel direct klaar voor gebruik.
Met de Tower Reformer kunt u reformeroefeningen, toweroefeningen (met de verticale toren), flexibiliteitsoefeningen, core-versterking, houdingscorrectie en combinatie-oefeningen uitvoeren. In totaal zijn meer dan 300 verschillende oefenvariaties mogelijk. Het toestel is geschikt voor core-training, flexibiliteit, balans en krachttraining.
Voor de Tower Reformer is ongeveer 2,2 m x 1,5 m ruimte voldoende. De plafondhoogte moet minimaal 2,0 m zijn. Voor volledig gebruik van de torenconstructie wordt aangeraden aan de zijkanten circa 40 cm extra ruimte vrij te houden. Voor thuisgebruik is een ideale minimale ruimte 2,5 m x 2 m.
De Norden Tower Reformer ondersteunt een gebruikersgewicht tot 150 kg. De torenconstructie en veren zijn ontworpen voor professioneel gebruik en zijn bestand tegen intensief, frequent gebruik. Het is belangrijk de veiligheidslimieten niet te overschrijden.
Ja, de Tower Reformer is ook geschikt voor beginners. Dankzij het 5-traps verensysteem kan de weerstand worden aangepast, zodat u op een veilige manier met beginneroefeningen kunt starten. Bij het eerste gebruik wordt echter altijd aangeraden begeleiding van een professionele instructeur te zoeken.

Klantbeoordelingen

Ervaringen van onze klanten die de Tower Reformer gebruiken

★★★★★

"Ik gebruik de Tower Reformer in mijn pilatesstudio. Dankzij de combinatie van reformer en tower kan ik mijn klanten veel completere lessen geven. Het compacte ontwerp bespaart ook studioruimte."

SK
Selin Kaya
Pilatesinstructeur
★★★★★

"Ik heb de Tower Reformer voor thuisgebruik aangeschaft en ben zeer tevreden. Dankzij de verticale toren zijn mijn flexibiliteitsoefeningen veel effectiever geworden. Mijn houdingsproblemen zijn verbeterd en mijn core-kracht is toegenomen."

EY
Elif Yıldız
Thuisgebruiker
★★★★★

"In onze sportschool gebruiken we de Tower Reformer. De duurzaamheid en kwaliteit zijn echt van professioneel niveau. Onze klanten zijn zeer tevreden, vooral voor flexibiliteitsoefeningen is het uitstekend."

CD
Can Demir
Eigenaar Sportschool